O nas

O Kancelarii

Krystyna Chudzińska

Krystyna Chudzińska jest doświadczonym adwokatem. Jej misją jest zapewnianie profesjonalnej pomocy prawnej, która pozwala rozwiązywać skomplikowane problemy klientów oraz istotne dla nich cele. Wychodzi z założenia, że prawo powinno służyć człowiekowi, a nie na odwrót.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i otwartość na potrzeby klientów sprawiają, że zapewnia ona wysokiej klasy obsługę prawną na płaszczyźnie etycznej i merytorycznej. 

Właściciel Kancelarii

Wykształcenie i szkolenia

Uniwersytet Gdański, 2000-2006

Adwokat Krystyna Chudzińska ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Pracę magisterską pisała z dziedziny prawa międzynarodowego, na temat prawa konsularnego. Aplikację adwokacka ukończyła w Gdańsku.

Mecenas jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. W 2016 r. wpisana zastała na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Od tego czasu jest również czynnym mediatorem.

Adwokat Krystyna Chudzińska systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, które oferowane są w szczególności przez Pomorską Izbę Adwokacką. Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala jej z sukcesem prowadzić sprawy sądowe.

Doświadczenie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krystyna Chudzińska, 2021-obecnie

We wrześniu 2021 r. Krystyna Chudzińska rozpoczęła własną działalność adwokacką. Oferuje obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Specjalizuje się w sprawach dotyczących prawa rodzinnego oraz karnego, zajmuje się także m.in. prawem cywilnym i gospodarczym.

Kancelarie adwokackie w Trójmieście, 2018-2022

Adwokat Chudzińska doświadczenia nabierała w kilku trójmiejskich kancelariach. Reprezentowała klientów w sądzie, a także redagowała pisma procesowe, zwłaszcza pozwy, apelacje oraz akty oskarżenia. Zajmowała się również sprawami z zakresu prawa karnego i cywilnego.

Mediacje i Doradztwo Prawne Krystyna Chudzińska, 2016-obecnie

Od 2016 r. Krystyna Chudzińska prowadzi działalność w zakresie mediacji sądowych i prywatnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i pracowniczego. Oferuje także doradztwo prawne oraz redagowanie pism sądowo-administracyjnych.

Jesteś w dobrych rękach

Dlaczego warto nas wybrać

Indywidualne podejście

Kancelaria dużą wagę przywiązuje do poznania i zrozumienia specyfiki spraw, którymi się zajmuje. Umożliwia to zrozumienie indywidualnych Państwa potrzeb oraz dopasowanie do nich najbardziej optymalnego zakresu współpracy.

Jasne warunki współpracy

Zanim dojdzie do rozpoczęcia współpracy, Kancelaria jasno określa jej zakres oraz warunki finansowe. Jeśli pojawiają się dodatkowe zlecenia, wycenia je i pozostawia klientom do zatwierdzenia. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo niemile zaskoczeni.

Profesjonalizm

Prawo nieustannie się zmienia, dlatego ważne jest, aby stale aktualizować swoją wiedzę. W tym celu uczestniczę w różnych szkoleniach, a w razie potrzeby korzystam też z bogatej literatury fachowej. Dzięki temu jestem w stanie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

Opinie

Opinie naszych klientów

agatka weiszewska
agatka weiszewska
07/03/2022
Bardzo profesjonalna pomoc, duża wiedza i zaangażowanie pani Krystyny
Lukasz K.
Lukasz K.
16/02/2022
Dzięki Pani mecenas moja sprawa karna zakończyła się pełnym sukcesem- UNIEWINNIENIEM!! Dla mnie to niezmiernie ważne, ponieważ wyrok karny przekreślałby moje szanse na dalszą pracę zawodową. Bardzo dziękuje i szczerze POLECAM!
Kamila Skowrońska
Kamila Skowrońska
16/02/2022
Mecenas Chudzińska jest profesjonalistką w każdym calu, świetnie potrafi wyjaśnić sprawę i doradzić. Niejednokrotnie pomogła mi oraz mojej rodzinie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim znajomym.

Współpraca

3 łatwe kroki do ochrony prawnej

Kontakt z Kancelarią

Na początku należy zadzwonić na numer Kancelarii lub napisać na adres e-mail oraz opisać pokrótce problem. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo propozycję terminu spotkania.

Spotkanie z adwokatem

Podczas rozmowy na żywo proszę opowiedzieć o szczegółach sprawy. Im więcej informacji Państwo przekażą, tym łatwiej będzie Państwu pomóc.

Oferta współpracy

Na podstawie przekazanych informacji otrzymają Państwo ofertę współpracy, wraz ze szczegółową wyceną, dopasowaną do Państwa potrzeb.

Poproś o bezpłatną wycenę